Używane wózki dziecięce

Fotelik samochodowy – nowy czy używany?

Szukając oszczędności, wielu rodziców decyduje się na kupno używanego fotelika. Czy jednak jest to właściwe postępowanie? Jeśli masz pewność, że fotelik samochodowy nie uczestniczył w wypadku, to zakup takiego produktu nie wiąże się z większym niebezpieczeństwem jego dalszego użytkowania.

Kupując używany fotelik samochodowy przez Internet, na aukcji lub z ogłoszenia, nie masz jednak wiedzy o tym, jaką drogę ten fotelik pokonał. Czy nie był przechowywany na słońcu, czy nie brał udziału w drogowej kolizji lub co gorsza, w wypadku drogowym. Jeśli nie jesteśmy pewni pochodzenia fotelika, zdecydowanie lepszą opcją będzie kupno nowego produktu.

Co prawda nowy fotelik samochodowy będzie droższy od produktu używanego, ale przynajmniej masz pewność, że jest to produkt bezpieczny w użytkowaniu, w pełni sprawny i zapewniający właściwy poziom ochrony Twojemu dziecku. Oczywiście nie trzeba od razu decydować się na kupno najdroższego modelu, warto jedynie pamiętać o wyborze fotelika dostosowanego do wieku, wzrostu i wagi dziecka.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s