Foteliki dziecięce samochodowe

Jak wybrać fotelik dla dziecka

Każde dziecko, które nie przekroczy 150 cm wzrostu musi być przewożone w foteliku samochodowym, który gwarantuje bezpieczeństwo zdrowia i życia pociechy. Jak jednak zdecydować się na dobry zakup, skoro foteliki samochodowe, które można znaleźć w sklepach różnią się od siebie wieloma cechami, zaczynając od ceny, a kończąc na kształcie czy wygodzie jego użytkowania.

Najważniejsze jest to, by oglądając foteliki samochodowe w sklepie nie dać się nabrać na różnego rodzaju rzekome promocje. Przy wyborze fotelika należy kierować się kilkoma ważnymi punktami. Przede wszystkim foteliki samochodowe mają być dopasowane do dzieci względem wagi. Nie warto kupować fotelika, który będzie rósł razem z dzieckiem. W tym przypadku lepiej zmieniać fotelik co jakiś czas, ponieważ każde dziecko rozwija się zupełnie inaczej.

Istotne jest również to, by fotelik był wykonany z dobrej jakości materiałów – pasy powinny być mocne, ale jednocześnie wygodne dla malucha. Liczą się również atesty, które powinny posiadać foteliki samochodowe dla dzieci dopuszczone do sprzedaży. Bardzo ważne jest również to, by fotelik taki dało się szybko i łatwo umieścić w samochodzie, a w przypadku malutkich dzieci, gdzie fotelik wykorzystywany jest jako nosidełko, konieczny będzie również jego szybki demontaż.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s