wózki dziecięce

Prowadź swoje życie jak wózek dziecięcy

Od kiedy w waszym życiu pojawiły się dzieci, musicie organizować czas nieco inaczej. Właściwie zupełnie inaczej. Większość potrzeb rodzica schodzi teraz na drugi plan. Najważniejsze się szczęście dziecka, jego rozwój i zapewnienie godnych warunków do życia. To dlatego wielu z nas jest wciąż niewyspana, bardzo zapracowana, ma mało czasu by myśleć o sobie.

Dobrze czasem wyjść z domu na krótki bądź i dłuższy spacer, aby pomyśleć o swoich życiowych decyzjach. Oczywiście nie sami. Dziecko wkładamy w wózek dziecięcy i wyruszamy w podróż w poszukiwaniu swojego życiowego celu. Dobry rodzic to zadowolony i spełniony człowiek. Dziecko zawsze wyczuwa czy mama cieszy się, że może spędzać z nim czas, czy też jest zmęczona i robi to z obowiązku. od natłoku problemów i zadań wózek dziecięcy wydaje ci się coraz cięższy. Nie martw się. Przy odpowiedniej organizacji czasu i wyznaczeniu celów życiowych wszystkie sprawy się poukładają.

Pomyśl, co jest dla ciebie w życiu najważniejsze? Co robisz by to osiągnąć? Co przeszkadza ci w osiągnięciu tego celu? Uśmiech dziecka wynagrodzi dotychczasowy trud. Od teraz zacznij działać tak, by z życia czerpać więcej satysfakcji i zadowolenia. Jeśli odpowiednio rozłożysz siły “wózek dziecięcy” stanie się dla ciebie lekki i jego prowadzenie (czyli bycie rodzicem) od teraz przeobrazi się w źródło satysfakcji i dumy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s