Wózki dziecięce

Nietypowe wyścigi z wykorzystaniem wózków dziecięcych

Czy wiedzieliście o tym, że na południu naszego kraju w Bielsku-Białej, tego lata odbyły się pierwsze nietypowe wyścigi dla rodzin? Chodzi o wyścigi, w których dumni rodzice pchali przed sobą wózki dziecięce! Na dystansie 100 kroków, odmierzonych precyzyjnie przez sędziego kobietę, zawodnicy walczyli o nagrody. Zespół składał się w dwóch zawodników: mamy lub taty oraz dziecka w wózku. Konkurencje miały wyłonić najlepszych mamę, tatę oraz parę rodziców. Warunkiem było szybkie prowadzenie wózka idąc, nie biegnąc. Zawody odbywały się w pięknym Parku Słowackiego.

Wózki dziecięce zostały uprzednio sprawdzone technicznie. To świetny pomysł na rekreacje, spędzanie wspólnie rodzinnego czasu. Zawody uczą także zdrowej rywalizacji oraz umiejętności współpracy. To także świetna okazja aby pomiędzy dzieckiem i rodzicami nawiązała się więź zbudowana na podstawie współdziałania, zabawy, wspólnego ponoszenia porażek i umiejętności wspierania się.

Pogoda dopisała świetnie. W trakcie trwania zawodów nie spadła ani kropla deszczu, dlatego wózki dziecięce nie ślizgały się po gruncie, minimalizując zagrożenia. Na imprezie można było także skorzystać z warsztatów zumby. Dzieciaki bawiły się z animatorami zabaw. Dodatkową atrakcją był malowanie twarzy. Wstęp na wyścigi był wolny i zainteresował sporą liczbę obserwatorów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s